KristenStewart &. | KSFanTurkey&. | Twilight Saga&. |
Kristen Stewart Fan Club
Misafirleremize içeriğin 5/1'i gösterilmektedir.Daha iyi hizmet için lütfen üye olun !

Yağmur - Cansu - Rümeysa
Kristen Stewart Fan Club
Misafirleremize içeriğin 5/1'i gösterilmektedir.Daha iyi hizmet için lütfen üye olun !

Yağmur - Cansu - Rümeysa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KristenStewart &.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Breaking Dawn Spoilers

2 posters
YazarMesaj
[K]ris-[B]use*
KSFan Moderatör
KSFan  Moderatör
[K]ris-[B]use*

Mesaj Sayın : 2042
Doğum tarihi : 16/06/95
Adın : Buse
Lakabın : Edepli

Breaking Dawn Spoilers  Empty
MesajKonu: Breaking Dawn Spoilers    Breaking Dawn Spoilers  Icon_minitimePerş. Ocak 13, 2011 9:12 am

Breaking Dawn Spoilers  343ou45

Sarah: Ve Breaking Dawn, kitaptaki kadar korkunç .. kulağa çok kötü gelmiyor, yani aslında filmin birazını izlemek istiyorum. Özellikle Part 2 ‘de. Bütün iyi şeyler Part 2’de.

Q: Cullenları öldürme konusunda ne diyorsun?

Lainey: Cullenları öldürme mi – sen benim yazdıklarımı OKUDUN mu? Anahtar kelimeleri fark etmedin mi ? “Görme” – “Görüş” şeylerini?

Sarah: O bir görüş. Durağan bir sahneyi hareketlendirmek için yardımcı olan bir olay. Filmde iki saat boyunca bu konuda bir imada bulunamazsın. Bu onu öldürür. Gerçekten.

Lainey: Alice dokunuyor ve bu “Volcano Guy” a yol gösteriyor.

Lainey: “Volcano Guy” a dokunduğunda o eğer işine devam ederse neler olabileceğini “görüyor”.

Lainey: Tamam, yani kafası kopucak ilk kişi Carlisle. Görüntüde.

Lainey: Sonra her şey kötüleşiyor ve bütün ölüm olayları oluyor. Ve Bella ve Edward Aro’yu öldürüyor.

Sarah: Ben bunu istiyorum. Edward’ın sinirlenmesini istiyorum. Bence Pattinson duygularını göstermesine izin verildiğinde bana çok daha ilginç geliyor. Edward’ın çok fazla sızlandığı, kavga ettiği ve duygusal sahneleri var, bu onu çok sınırlıyor. Lütfen bırakın kızsın. Ve etrafı biraz yıksın.

Lainey: Bella’dan sonra Edward’da ölücek.

Lainey: Diğer bütün insanlarda ölücek. Jane ve erkek kardeşi. İki taraftada çok fazla ölüm olucak.

Lainey: Sonra “Volcano Guy” kendine gelicek ve üzgün olduğunu söyleyecek. Herkes kabul edicek ve sonsuza kadar mutlu yaşıyacaklar.
Sarah: Ve kurtlarda ölücek ve KİMSE önemsemeyecek. Bahse girerimki sevinenler bile olacak. (Seyircilerden)

Q: Kitapta Edward’ı baba olarak göremiyorduk. Filmde görebilecek miyiz?

Lainey: Senaryo bize çok fazla babacık dakikaları sunacak.

Q: Bella’nın Ed’e aklını okumasına izin verdiği saçma sonu atıcaklar mı?

Lainey: Hayır. Bu planlanan son. Bu sahneyi çayırda çekicekler.

Sarah: Bunu cevaplamak zorundayım. Hayır. O orada. O korkunç. O korkunç bir kapanış. Ondan nefret ediyorum, sizde nefret ediceksiniz. Herkes onunla dalga geçicek. Bizim şu an yaptığımız gibi.

Kaynak: Laineygossip
http://twilight-tr.forume.biz
Kris <3
KSFan Moderatör
KSFan  Moderatör
Kris <3

Mesaj Sayın : 1302
Doğum tarihi : 24/04/95
Adın : Selenay
Lakabın : Selly

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn Spoilers    Breaking Dawn Spoilers  Icon_minitimeCuma Ocak 28, 2011 12:22 pm

Teşekkürler Buse'm Smile
[K]ris-[B]use*
KSFan Moderatör
KSFan  Moderatör
[K]ris-[B]use*

Mesaj Sayın : 2042
Doğum tarihi : 16/06/95
Adın : Buse
Lakabın : Edepli

MesajKonu: Geri: Breaking Dawn Spoilers    Breaking Dawn Spoilers  Icon_minitimeCuma Ocak 28, 2011 12:24 pm

Rica ederim Selenay'ım.. Smile
http://twilight-tr.forume.biz

Breaking Dawn Spoilers
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Breaking Dawn Su Altı Sahnesi
» Breaking Dawn Part 1
» Breaking Dawn Fragman Tarihi!
» Breaking Dawn Film Setinden Haberler :)
» ''Breaking Dawn'' setinden Mackenize Foy Hakkında..