KristenStewart &. | KSFanTurkey&. | Twilight Saga&. |
Kristen Stewart Fan Club
Misafirleremize içeriğin 5/1'i gösterilmektedir.Daha iyi hizmet için lütfen üye olun !

Yağmur - Cansu - Rümeysa
Kristen Stewart Fan Club
Misafirleremize içeriğin 5/1'i gösterilmektedir.Daha iyi hizmet için lütfen üye olun !

Yağmur - Cansu - Rümeysa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KristenStewart &.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Lütfen bakar mısınız gerçekten önemli bir durum var!

2 posters
YazarMesaj
lütfen
Misafir
Anonymous

Lütfen bakar mısınız gerçekten önemli bir durum var! Empty
MesajKonu: Lütfen bakar mısınız gerçekten önemli bir durum var!   Lütfen bakar mısınız gerçekten önemli bir durum var! Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 6:55 am

Merhaba arkadaşlar sitenizi çok beğendim adminlere böyle güzel bir site açtıkları için
teşekkürlerimi sunarım.
Fakat nasıl olur? ben de herkes gibi bu kadar çok aktif ve bu kadar çok üyesi olan
sıcak bir aile forumuna sahip olmak istiyorum.Fakat olmuyor!Ne yaptıysam olmuyor!!
Canı gönülden soruyorum bunu size Allah rızası için bir yol gösterin bana.
Ne yapmalıyım? Reklam yapmak istemiyorum ama üye olanlar reklamla üye oluyorlarmış.
Bu iğrenç yola başvurmak istemiyorum halbuki mecburum.Lütfen bir çare!!
Fullmoon~*
Kristen Stewart Fan Admini
Kristen Stewart Fan  Admini
Fullmoon~*

Mesaj Sayın : 2647
Doğum tarihi : 27/04/94
Adın : CanS
Lakabın : converce princess

MesajKonu: Geri: Lütfen bakar mısınız gerçekten önemli bir durum var!   Lütfen bakar mısınız gerçekten önemli bir durum var! Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 8:46 am

Siten var mı senin yoksa kurmayı mı düşünüyorsun ?
devam
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Lütfen bakar mısınız gerçekten önemli bir durum var!   Lütfen bakar mısınız gerçekten önemli bir durum var! Icon_minitimeCuma Tem. 29, 2011 6:11 am

birçok site açtım ama hiçbiri tutmadı.Şimdi gamzeyle camp rock fanı açtık haızlrıklarına 3 ağustostan sonra başlayacağız
ama eminim ki orası 10 üyeyş geçmez. :Sad
Fullmoon~*
Kristen Stewart Fan Admini
Kristen Stewart Fan  Admini
Fullmoon~*

Mesaj Sayın : 2647
Doğum tarihi : 27/04/94
Adın : CanS
Lakabın : converce princess

MesajKonu: Geri: Lütfen bakar mısınız gerçekten önemli bir durum var!   Lütfen bakar mısınız gerçekten önemli bir durum var! Icon_minitimeCuma Tem. 29, 2011 6:52 am

açıkcası Camp rock hayranı değilim ama ne kadar hayranı var onuda bilmiyorum site açarken hayranı çok olan ünlüleri seçmen her zaman daha iyidir. sonra bir face ve Twit adresi al ordanda tanıtımınızı yap reklam vermen doğru olmaz tabi Yağmur'la konuşurum eğer kabul ederse kardeş site oluruz o şekilde halledilebilir yani
tsskkkk
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Lütfen bakar mısınız gerçekten önemli bir durum var!   Lütfen bakar mısınız gerçekten önemli bir durum var! Icon_minitimeCuma Tem. 29, 2011 8:02 am

çok teşekkür ederim deminin çok hayranı var onlar üye olabilirler ayrıca sitemizde tüm ünlüler olacak (L) çok teşekkürler..
pfdk.
Yeni üye
Yeni üye
pfdk.

Mesaj Sayın : 41
Doğum tarihi : 16/01/97
Adın : Merve.
Lakabın : Mervittin.

MesajKonu: Geri: Lütfen bakar mısınız gerçekten önemli bir durum var!   Lütfen bakar mısınız gerçekten önemli bir durum var! Icon_minitimePaz Ağus. 14, 2011 4:29 pm

Ben Demi'nin aşırı fanıyım.
Dost siteliğin kabul edilirse seve seve üye olurum. (:

Lütfen bakar mısınız gerçekten önemli bir durum var!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aktifleştirebilir misiniz?